بازرگانی کاشی و سرامیک پردیس سرام

به وب سایت ما خوش آمدید

امروزه دنیای کسب و کار بر پایه ی خلاقیت ، نوآوری ، مشتری محوری و رضایت مشتریان استوار گشته، به گونه ای که گسترش خدمات و حتی ارائه ی آن بدون درنظر گرفتن این اصل نه تنھا مشکل، بلکه غیر ممکن است. بازرگانی کاشی و سرامیک پردیس سرام میبد نیز با سرلوحه قراردادن این اصل و با تکیه برتجربه ی مدیرانی لایق با سابقه ای بیش از ٣٠ سال در زمینه ی فروش و عرضه ی کاشی سرامیک و پرسنلی جوان، پرانرژی ،متعھد و کارآزموده نیازھای بازار ایران را شناسایی کرده و توانسته است بعنوان یکی از شرکت ھای موفق ایرانی ، به عنوان تولید کننده و توزیع کننده محصولات کاشی و سرامیک در داخل وخارج از کشور در تمامی سطوح با مشارکت جمعی و ھمدلی و ھمفکری ،اھداف مشتریان را اھداف خود دانسته و ضمن ارج نھادن به ارزشھای آنھا ، در جھت رفع نیازھا ونیز ارتقای سطح موجود تلاش کند. برای مشتری کیفیت خدمات، قیمت و تنوع محصولات مھمترین عامل مراجعه به یک واحد بازرگانی می باشد، مدیران بازرگانی کاظم دھقانی برآنند که این موارد را برای مشتریان خود تضمین و فراھم نمایند.
بازرگانی کاشی و سرامیک پردیس سرام میبد با اخذ نمایندگی از کارخانجات معتبر تولید کاشی سرامیک ایران درصدد است توقعات مشتری خود را در ھر سطحی برآورده سازد. در این راستا این بازرگانی دست ھمکاری با کلیه ی فروشندگان، پیمانکاران ،انبوه سازان و کلیه ی فعالان بخش پروژه ھای ساختمانی را به گرمی می فشارد.

این شرکت مفتخر است تا ضمن تھیه و توزیع انواع کاشی و سرامیک مرغوب در طرح ھا و سایزھای متنوع از کارخانجات معتبر از اقصی نقاط کشور و با ارائه پشتیبانی خدمات پس از فروش و ھمچنین کنترل و کاھش ھزینه ھای تمام شده ، یکی از زنجیره ھای محکم و قابل اعتماد توزیعی کشور باشد و به بھترین نحو نیاز مصرف کنندگان را مرتفع سازد.
ھدف ما ارائه خدماتی متمایز در جھت رضایتمندی ھر چه بیشتر شماست و به دنبال عرضه و فروش بھترین ھای کاشی و سرامیک بدون واسطه می باشد.

امیدواریم این مختصر، شروع خوبی برای ھمکاری با ھمه ی ھموطنان عزیزمان باشد. ھمکاران ما ھمه روزه به جز روزھای تعطیل از ساعت ٨ الی ٢٠ آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.